Program dla studentów i absolwentów "We do IT!"

„Zaprogramuj przyszłość z We do IT!”

21 i 22 kwietnia w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja „We do IT”.

Wydarzenia skierowanego do studentów i młodych absolwentów kierunków związanych z branżą IT.

Wydarzenie to ma zachęcić uczestników do zakładania własnych działalności i realizowania własnych projektów. Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy podzieleni na cztery zespoły, stworzą produkt, który ma szanse wejść na rynek. W tym celu otrzymają wsparcie mentorów i ekspertów pionu technicznego, finansowego, prawnego i marketingowego. Podczas gali finałowej, drużyny zaprezentują wyniki swoich weekendowych działań, a na autorów najlepszego projektu czeka nagroda główna.

Autorem i organizatorem wydarzenia jest fundacja Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, inspirowanie młodych Polaków do odważnego działania i wychodzenia z własną inicjatywą.

Wydarzenie jest darmowe, jednak liczba uczestników jest ograniczona.

Zapisy trwają do 16 kwietnia pod adresem: http://wedoit.sfbcc.org.pl/rejestracja/

Załączniki:

Katarzyna Chmielewska