XXVIII Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz Informatyki

W dniach od 23 do 25 maja 2018 r. odbył się w Gdyni XXVIII Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz Informatyki. Gospodarzem Zjazdu był Wydział Elektryczny Akademii Morskiej w Gdyni, a uczestniczyli w nim dziekani, prodziekani i kierownicy dziekanatów 34 wydziałów z 24 polskich uczelni, a także przedstawiciele Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów, Polskiej Komisji Akredytacyjnej, Komitetu Elektrotechniki PAN, SEP, Polskiej Sekcji IEEE.

Obrady rozpoczęły się w Auli Akademii Morskiej w Gdyni od części oficjalnej, w której JM Rektor AMG prof. dr hab. inż. Janusz Zarębski przedstawił naszą Uczelnię, a Dziekan przedstawił podstawowe informacje o Wydziale Elektrycznym. Część oficjalną zakończyła prezentacja słowno-muzyczna prof. dr hab. inż. Krzysztofa Kluszczyńskiego pt. „Muzyczna opowieść o Darze Młodzieży”. Uczestnicy Zjazdu odwiedzili wybrane laboratoria Wydziału Elektrycznego. Dalsze obrady odbyły się w Hotelu Mercure w Gdyni.

Podmiot udostępniający: 

WE

Wytworzył informację:

K.Detka
04.06.2018
Wprowadzenie:
K.Detka 04.06.2018
Ostatnia modyfikacja:
K.Detka 04.06.2018