Targi pracy

17 kwietnia 2024 roku (środa) w godzinach 9:00 – 13:00 w Auli im. T. Meissnera na Uniwersytecie Morskim w Gdyni odbędą się Targi Pracy.

Targi Pracy są wydarzeniem ogólnouczelnianym, ich głównym celem jest zapewnienie różnorodnej oferty dla studentów wszystkich wydziałów, ze szczególnym naciskiem na studentów kierunków inżynierskich. Dla studentów i absolwentów naszej Uczelni będzie to szansa, by poznać ofertę najlepszych firm na Pomorzu!

Podczas Targów Pracy będzie możliwość:

• poznania firm, które poszukują pracowników wśród studentów i absolwentów UMG
  • ​zaznajomienia się z kulturą organizacyjną różnych przedsiębiorstw
  • otrzymania najciekawszych ofert praktyk, staży i pracy przygotowanych specjalnie dla studentów UMG
  • poznania procesów rekrutacyjnych, zasad selekcji kandydatów
  • porozmawiania z przedstawicielami firm i specjalistami wielu branż
  • skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym
  • wzięcia udziału w badaniu kompetencji i predyspozycji zawodowych

Targi Pracy to także doskonała okazja do poszerzenia swojej sieci kontaktów i zwiększenia swoich szans w przyszłych rekrutacjach.

W wydarzeniu wezmą udział zaproszeni przedstawiciele firm między innymi z branż takich jak:

• transport, logistyka i spedycja
  • inżynieria morska i lądowa
  • energetyczna
  • telekomunikacyjna
  • petrochemiczna
  • IT
  • służby mundurowe
  • technologia produkcji
  • przemysł stoczniowy

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni do udziału w tym wydarzeniu!

Wydarzenie organizuje Biuro Karier Studenckich we współpracy z Kołem Naukowym e–Biznesu.

N.Szymanska 13.04.2024
B.Barzowska 15.04.2024